13 listopada uczniowie klasy 4B, pod opieką pani Agnieszki Kulbat, uczestniczyli w zajęciach z Wiedzy o społeczeństwie w ramach edukacji prawnej, które odbyły się w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim.
Podczas wizyty młodzież miała okazję uczestniczyć w prawdziwej rozprawie sądowej, którą prowadził pan sędzia Piotr Koćmiel. W sposób niezwykle interesujący i przystępny omówił on każdy element postępowania karnego, przybliżając uczniom zasady funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości.
Była to inspirująca lekcja, dzięki której uczniowie mogli lepiej zrozumieć system prawny oraz rolę sądu w społeczeństwie.
Opieka: Agnieszka Kulbat
Była to inspirująca lekcja, dzięki której uczniowie mogli lepiej zrozumieć system prawny oraz rolę sądu w społeczeństwie.
Opieka: Agnieszka Kulbat
