Wybraliśmy się „Z niemieckim w drogę”

erlebnisreise logo
Miło nam poinformować, że grupa uczniów naszej szkoły znalazła się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego projektu realizowanego przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictem LektorKlett „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”.
W ramach jego realizacji należało wykonać pracę konkursową, tj. nakręcić krótki film reklamowy promujący język niemiecki oraz nawiązujący do tematu „Warum Deutsch?”. Poza upominkami dla uczestniczących uczniów nasza szkoła otrzyma gry językowe, grafiki, plakaty i karty pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie do nauki i promocji języka niemieckiego. Szkołę reprezentował zespół uczniów klasy 2TI1 w składzie: Klaudia Szczepocka, Przemysław Sipa, Szymon Sobański.

Opiekunem zespołu jest pani Magdalena Kitowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.