50860014_1120358234791407_2683611779765895168_n
22 stycznia uczniowie klas 1ti1, 1a oraz 1c uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.
Pierwszym punktem programu było zwiedzanie „Niewidzialnej Wystawy”. Jest to niezwykłe miejsce, w którym uczestnicy mogą wypróbować, jak można poradzić sobie w codziennych sytuacjach bez użycia wzroku, wyłącznie za pomocą zmysłu dotyku, węchu i słuchu. Przewodnikami na wystawie są osoby niewidome lub niedowidzące. Według opinii osób zwiedzających, pobyt na tej wystawie zmienia podejście do życia.

„Hangar 646” był kolejnym miejscem, w którym uczniowie spędzili czas. Godzina aktywnych ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wprawiła wszystkich w doskonały nastrój, jednak pochłonęła mnóstwo energii.

Ostatnim punktem wycieczki był spacer w Królewskim Ogrodzie Światła. Pobyt w Wilanowie dostarczył wielu wrażeń, niesamowite oświetlenie oraz towarzysząca muzyka były wspaniałym akcentem kończącym wizytę w stolicy.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie Wioletta Leśniewska, Beata Przybył i Agnieszka Kulbat.

W.L.