Wyróżnieni Nagrodą Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

dsc3277-1687428838
W miniony czwartek- 22 czerwca br.- w Mediatece 800-lecia z okazji kończącego się roku szkolnego 2022/2023 odbyło się uroczyste rozdanie nagród książkowych Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Wśród 76 najlepszych uczniów oraz absolwentów piotrkowskich szkół znaleźli się także nasi uczniowie. Za wybitne wyniki w nauce zostali wyróżnieni nagrodą książkową i listem gratulacyjnym: Karolin Kuchta – absolwentka VLO, Kacper Członka – absolwent TME oraz Mateusz Stańczyk – uczeń klasy czwartej w zawodzie technik mechatronik - za najwyższe wyniki nauce w ZSP nr 1.

Na stronie internetowej Urzędu Miasta znajduje się fotorelacja z uroczystości: Najlepsi uczniowie 2023 https://www.piotrkow.pl/nasze-miasto-t70/aktualnosci-a75/najlepsi-uczniowie-2023-r724

Gratulacje dla Najlepszych!