Zakończenie klas maturalnych

Z1
30 kwietnia 2021 r. nasi tegoroczni maturzyści zakończyli rok szkolny.
Ten dzień w stosunku do lat poprzednich różnił się ze względu na sytuację epidemiczną, nie zabrakło w nim jednak uroczystej atmosfery, łez wzruszenia i wspomnień z okresu spędzonego w murach ZSP nr 1.
Wychowawcy spotkali się z uczniami wręczając im świadectwa, dyplomy i nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, frekwencję oraz zaangażowanie w działalność związaną z pracą na rzecz społeczności uczniowskiej.

Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski przekazał statuetki dla Najlepszego Absolwenta Technikum – Przemysławowi Sipie, a także dla Najlepszej Absolwentki V Liceum Ogólnokształcącego - Klaudii Zaborowskiej. Dołączamy się do gratulacji i życzeń.

Specjalne podziękowania w imieniu opiekunów Samorządu Uczniowskiego przekazał Pan Sebastian Wojtaś:  Klaudii Szczepockiej - za pełnienie funkcji przewodniczącej SU oraz dla Natalii Kowalskiej, Martyny Królikiewicz i Wojciecha Piery - za czynny udział w sekcji Pocztu Sztandarowego. Dziękujemy Wam za owocną współpracę.

Kochani maturzyści, oficjalnie staliście się absolwentami ZSP nr 1 raz jeszcze życzymy Wam wszelkiej pomyślności, jak najlepszych wyników z egzaminów maturalnych, udanych życiowych wyborów  i wytrwałości w dążeniach do wyznaczonych celów.
Pamiętajcie, że „panta rhei” – wszystko płynie. Czas pędzi nieubłaganie, wykorzystajcie jak najlepiej każdą chwilę w swoim życiu, bądźcie szczęśliwi.

red. J.L.