Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

_DSC0123__out
Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali dziś dorosły świat…
27 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów. To szczególny dzień dla naszych uczniów, którzy właśnie rozpoczynają kolejny etap w swoim życiu. Mamy nadzieję, że miło wspominać będą lata spędzone w ZSP nr 1.

Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości wręczył nagrody  oraz wyróżnienia uczniom za najlepsze wyniki w nauce, a także aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim i 100% frekwencję. Rodzice uczestniczący w dzisiejszym spotkaniu zostali uhonorowani Listami Gratulacyjnymi. Następnie wszystkie klasy maturalne wraz z wychowawcami udały się do sal lekcyjnych.

Z całą pewnością był to szczególny dzień pełen wzruszeń i wspomnień. Przed absolwentami jeden z najważniejszych sprawdzianów w życiu dorosłego człowieka – egzamin maturalny. Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników.

J.L.