Zbiórka krwi 6 XI 2015

827f3cf6ae5bb9b358a3837f24fdf03a

6 listopada2015 roku odbyła się akcja zbiórki krwi.

Zgłosiło się na nią ponad 50 uczniów i 2 nauczycieli, a krew mogło oddać 41 dawców (bez nauczycieli niestety) od których pobrano 18450 ml krwi pełnej. W tym roku dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Z takim wynikiem będziemy uczestniczyli w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem "Młoda krew ratuje życie". Wyniki już w czerwcu.

Dziękujemy krwiodawcom za ich postawę i zapraszamy do udziału w kolejnych zbiórkach krwi jeszcze w roku szkolnym. Według ustaleń termin kolejnej planujemy na kwiecień 2016 roku. Za pomoc w organizowaniu zbiórki dziękujemy również p. Sz. Marusińskiemu oraz naszemu p. Dyrektorowi B. Łukaszewskiemu.

p. J. Kowalczyk
p. A. Maliszewska