Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Zebrania z rodzicami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
classroom-2093744_1280
Szanowni Rodzice
Szanowni Rodzice

W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego uprzejmie zapraszamy na zebrania, które  odbędą  w ZSP nr 1 w budynku A, ul Roosevelta 1 w następujących dniach, godzinach  i salach lekcyjnych:

14 września (wtorek) o godz. 16:30 - zebrania z rodzicami klas maturalnych:

 
Lp. Wychowawca Klasa Godzina       Nr sali
 
1. Jolanta Federowicz 3A1 16:30
 
A33
2. Małgorzata Bartczak 3B1 16:30 A22
 
3. Ewa Szmańda 3C1 16:30
 
A31
 
4. Rafał Ciupiński 3D1 16:30
 
A28
 
5. Szczepan Marusiński 4ta 16:30
 
A17
 
6. Anna Rajkowska 4tb1 16:30
 
A16
 
7. Aneta Trawińska 4tb2 16:30
 
A23
 
8. Justyna Kowalczyk 4tc 16:30
 
A29
 
9. Wioletta Leśniewska 4ti1 16:30
 
A25
 
10. Magdalena Kitowska 4ti2 16:30
 
A26
 
 

15 września (środa)

--godz. 16:00- klasy drugie-trzecie liceum po szkole podstawowej    
--godz.17:00-  klasy  technikum po szkole podstawowej i gimnazjalnej


 

Lp.

Wychowawca

Klasa

      Godzina

Nr sali

1.

Jagoda Lewińska

2A

16:00

A15

2.

Ewelina Nowaczyk

2B

16:00

A26

3.

Monika Miara

2C

16:00

A23

4.

Sebastian Wojtaś

3A2

16:00

    A25

5.

Jaśmina Leśniewska

3B2

16:00

A27

6.

Piotr Szymczyk

3C2

16:00

A16

7.

Urszula Goska

3D2

16:00

A22

8.

Dorota Chojnacka

2ta1

17:00

A21

9.

Ewelina Dobiech

2tb1

17:00

A17

10.

Magdalena Masiarek

2tb2

17:00

A31

11.

Daniel Bajon

2tc1

17:00

A28

12.

Tomasz Zygier

2ti1

17:00

A25

13.

Elżbieta Szperna

2ti2

17:00

A26

14.

Piotr Górka

3ta1

17:00

A33

15.

Sławomir Jabłoński

3tb1

17:00

A14

16.

Elżbieta Śpiewak

3tb2

17:00

A23

17.

Dariusz Zimowski

3tc1

17:00

A29

18.

Mateusz Mojka

3ti1

17:00

A15

19.

Maria Kanik

3ti2

17:00

A16

20.

Bartłomiej Sobczyk

3ta2

17:00

A7

21.

Anetta Grudzień

3tb3

17:00

A27

22.

Urszula Nagórska

3tb4

17:00

A3

23.

Jolanta Janik

3tc2

17:00

A5

24.

Marzena Kluf

3ti3

17:00

A22

25.

Bartłomiej Lipiński

3ti4

17:00

A2

 

 16 września (czwartek) - zebrania z rodzicami klas pierwszych:
- o godz. 16:00 z dyrekcją na sali gimnastycznej
- o 16:30 z wychowawcami w następujących salach:

 

Lp.

Wychowawca

Klasa

Godzina

          Nr sali

1.

Joanna Juszczyk

1A
humanistyczna

16:30

A29

2.

Anna Krawczyńska- Czapnik

1B
społeczna

16:30

A22

3.

Jolanta Zielonka

1C
biologiczno-chemiczna

16:30

A15

4.

Ewa Zakrzewska

1D
turystyczna

16:30

A25

5.

Agnieszka Orłowska

1ta
technik elektronik

16:30

A5

6.

Agnieszka Mądra

1tb1
technik mechatronik

16:30

A26

7.

Anna Maliszewska

1tb2
technik mechatronik

16:30

A16

8.

Marzena Dudkiewicz

1tc
technik elektryk

16:30

A17

9.

Marlena Banasiak

1ti1
technik informatyk

16:30

A27

10.

Dariusz Siwakowski

1ti2
technik informatyk

16:30

A23

11.

Radosław Jarocki

1tr
technik robotyk

16:30

A31


 

Red. Jolanta Zielonka

powrót