Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Zebrania z Rodzicami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
zebrania-z-rodzicami
22 i 23 listopada 2021 - klasy niematuralne
Zebrania z Rodzicami
Uprzejmie zapraszamy na kolejne zebrania, które odbędą się w następujących dniach wg  harmonogramu:
22 listopada (poniedziałek) -  klasy    pierwsze   o godz.   16:30  w następujących salach:

 
Lp. Wychowawca Klasa Godzina           Nr sali
 
1. Joanna Juszczyk 1A
humanistyczna
16:30
 
A28
 
2. Anna Krawczyńska- Czapnik 1B
społeczna
16:30
 
A26
 
3. Jolanta Zielonka 1C
biologiczno-chemiczna
16:30
 
A15
 
4. Ewa Zakrzewska
 
1D
turystyczna
16:30
 
A23
 
5. Agnieszka Orłowska 1ta
technik elektronik
16:30
 
A5
6. Agnieszka Mądra 1tb1
technik mechatronik
16:30
 
A17
 
7. Anna Maliszewska 1tb2
technik mechatronik
16:30
 
A16
 
8. Marzena Dudkiewicz 1tc
technik elektryk
16:30
 
A33
 
9. Marlena Banasiak 1ti1
technik informatyk
16:30
 
A27
 
10. Dariusz Siwakowski 1ti2
technik informatyk
16:30
 
A25
11. Radosław Jarocki 1tr
technik robotyk
16:30 A31
 
                                                                                                          
   Po zebraniach odbędą się konsultacje z nauczycielami: godz. 17:00-18:00
23 listopada  (wtorek)-
i  technikum po szkole podstawowej i gimnazjalnej                 
klasy drugie-trzecie liceum po szkole podstawowej    
 
Lp. Wychowawca Klasa       Godzina Nr sali
1. Jagoda Lewińska 2A 16:30 A15
2. Ewelina Nowaczyk 2B 16:30 A26
3. Monika Miara 2C 16:30 A23
4. Sebastian Wojtaś 3A2 16:30     A25
5. Jaśmina Leśniewska 3B2 16:30 A27
6. Piotr Szymczyk 3C2 16:30 A16
7. Urszula Goska 3D2 16:30 A22
8. Dorota Chojnacka 2ta1 17:00 A21
9. Ewelina Dobiech 2tb1 17:00 A17
10. Magdalena Masiarek 2tb2 17:00 A31
11. Daniel Bajon 2tc1 17:00 A28
12. Tomasz Zygier 2ti1 17:00 A25
13. Elżbieta Szperna 2ti2 17:00 A26
14. Piotr Górka 3ta1 17:00 A33
15. Sławomir Jabłoński 3tb1 17:00 A14
16. Elżbieta Śpiewak 3tb2 17:00 A23
17. Dariusz Zimowski 3tc1 17:00 A29
18. Renata Stefaniak -
w zastępstwie za p.  Mateusza Mojkę
3ti1 17:00 A15
19. Maria Kanik 3ti2 17:00 A16
20. Bartłomiej Sobczyk 3ta2 17:00 A7
21. Anetta Grudzień 3tb3 17:00 A27
22. Urszula Nagórska 3tb4 17:00 A3
23. Jolanta Janik 3tc2 17:00 A5
24. Marzena Kluf 3ti3 17:00 A22
25. Bartłomiej Lipiński 3ti4 17:00 A2
 
 

Po zebraniach odbędą się konsultacje z nauczycielami: 17:30-18:30


                                                                                          Red. Jolanta Zielonka
 
 
 
powrót