Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Złoto dla naszych lekkoatletów!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
1000070089 Średni
24 września 2025 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Nasi reprezentanci spisali się znakomicie – sięgnęli po złoty medal drużynowo, rywalizując z siedmioma szkołami. Dzięki temu awansowali do dalszych rozgrywek, które odbędą się już 30 września.
Na wspólny sukces zapracowała cała drużyna, a na podium stanęli:

Igor Gałkowski (kl. 5tb2) – bieg na 100 m, I miejsce

Jakub Pirek (kl. 5tb2) – bieg na 100 m, II miejsce

Kamil Ogrodnik (kl. 4tb2) – pchnięcie kulą, I miejsce

Patryk Mordaka (kl. 4tc) – skok w dal, II miejsce

Bartosz Gątkowski (kl. 3B) – skok w dal, III miejsce

Sztafeta 4×100 m (I. Gałkowski, J. Pirek, P. Mordaka, B. Gątkowski) – I miejsce

W skład drużyny weszli również: Kacper Sokalski (3ti1), Marcin Moliński (5ti2), Szymon Bąkowicz (1tb1), Filip Sypiański (5ti2), Filip Świtała (5tb2), Jakub Kumidaj (5tc), Mateusz Dudek (4tb2), Seweryn Socha (4tc) oraz Filip Kuchta (3ti1).

Gratulujemy całemu zespołowi i trzymamy kciuki za dalsze starty!
powrót