24 września 2025 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Nasi reprezentanci spisali się znakomicie – sięgnęli po złoty medal drużynowo, rywalizując z siedmioma szkołami. Dzięki temu awansowali do dalszych rozgrywek, które odbędą się już 30 września.
Na wspólny sukces zapracowała cała drużyna, a na podium stanęli:
Igor Gałkowski (kl. 5tb2) – bieg na 100 m, I miejsce
Jakub Pirek (kl. 5tb2) – bieg na 100 m, II miejsce
Kamil Ogrodnik (kl. 4tb2) – pchnięcie kulą, I miejsce
Patryk Mordaka (kl. 4tc) – skok w dal, II miejsce
Bartosz Gątkowski (kl. 3B) – skok w dal, III miejsce
Sztafeta 4×100 m (I. Gałkowski, J. Pirek, P. Mordaka, B. Gątkowski) – I miejsce
W skład drużyny weszli również: Kacper Sokalski (3ti1), Marcin Moliński (5ti2), Szymon Bąkowicz (1tb1), Filip Sypiański (5ti2), Filip Świtała (5tb2), Jakub Kumidaj (5tc), Mateusz Dudek (4tb2), Seweryn Socha (4tc) oraz Filip Kuchta (3ti1).
Gratulujemy całemu zespołowi i trzymamy kciuki za dalsze starty!
Igor Gałkowski (kl. 5tb2) – bieg na 100 m, I miejsce
Jakub Pirek (kl. 5tb2) – bieg na 100 m, II miejsce
Kamil Ogrodnik (kl. 4tb2) – pchnięcie kulą, I miejsce
Patryk Mordaka (kl. 4tc) – skok w dal, II miejsce
Bartosz Gątkowski (kl. 3B) – skok w dal, III miejsce
Sztafeta 4×100 m (I. Gałkowski, J. Pirek, P. Mordaka, B. Gątkowski) – I miejsce
W skład drużyny weszli również: Kacper Sokalski (3ti1), Marcin Moliński (5ti2), Szymon Bąkowicz (1tb1), Filip Sypiański (5ti2), Filip Świtała (5tb2), Jakub Kumidaj (5tc), Mateusz Dudek (4tb2), Seweryn Socha (4tc) oraz Filip Kuchta (3ti1).
Gratulujemy całemu zespołowi i trzymamy kciuki za dalsze starty!
