Ja czytam! to ogólnopolska kampania społeczna, której celem jest wywoływanie mody na czytanie wśród dzieci i młodzieży – tak by czytanie stało się potrzebą, nawykiem, przeżyciem i przyjemnością.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Internetowym Konkursie Matematycznym.
Tak w tym roku przezentuje się nasza Eko-pracownia w świątecznym wystroju.
Miło nam poinformować całą społeczność szkoły o kolejnym sukcesie ucznia klasy 1tb2.
21 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste Przedstawienie Bożonarodzeniowe.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia
Dnia 19 grudnia (poniedziałek) o godzinie 17:00  odbędą się zebrania z rodzicami.
W piątek 9 grudnia  w naszej szkole odbyła się szósta już edycja konkursu „Matematyka - Moja Pasja”, którego Szkolnym Koordynatorem była p. Anna Maliszewska.
7 oraz 8 grudnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły włączyli się w globalną akcję Amnesty International, ogólnoświatowego ruchu ludzi działających na rzecz praw człowieka
16-12-2016

Góra Grosza

Zakończyła się zbiórka w ramach akcji Góra Grosza.
13 grudnia 2016 r. w komnatach królewskich Muzeum odbyła się gala finałowa konkursu wiedzy o historii i przebiegu stanu wojennego 13 grudnia roku pamiętnego – dokładnie w 35 rocznicę wprowadzenie go w Polsce.
13 grudnia 2016r. w Centrum Idei „Ku Demokracji” odbyło się podsumowanie 46. edycji konkursu fotograficznego ,,Cały Piotrków w kwiatach”.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki